Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Projekt „Podpora sociálně-právní ochrany dětí na Krajském úřadě Jihomoravského kraje II“ (reg. č. CZ.03.2.63/0.0/0.0./15_007/0003048) je spolufinancován Evropskou unií a je součástí Operačního programu Zaměstnanost.

Logo SPO JMK

Mobilní aplikace Sociální pracovník v mobilu - pro uprchlíky z Ukrajiny

Fakulta zdravotních studií Univerzity Pardubice na základě vlastních zkušeností z terénu vytvořila  ukrajinsko-českou verzi mobilní aplikace SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK V MOBILU. Jde o aplikaci, která umožňuje snadno najít konkrétní kontakt či informaci při řešení nepříznivých sociálních situací. Informace jsou uvedeny jak v ukrajinském, tak v českém jazyce. Aktuálně jsou pokryta nejčastěji řešená témata (nejde zatím o kompletní překlad české verze), informace budou průběžně doplňovány a aktualizovány. Aplikaci mohou využít jak klienti sami, tak sociální pracovníci při komunikaci s nimi.

 

Aplikace je určena pro telefony s operačním systémem Android a je volně ke stažení v obchodě Google Play nebo na Sociální pracovník v mobilu (socpracvmobilu.cz), kde jsou rovněž uvedeny podmínky užití a ke stažení leták/plakát (rovněž v příloze článku).Přiložené soubory