Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Projekt „Podpora sociálně-právní ochrany dětí na Krajském úřadě Jihomoravského kraje II“ (reg. č. CZ.03.2.63/0.0/0.0./15_007/0003048) je spolufinancován Evropskou unií a je součástí Operačního programu Zaměstnanost.

Logo SPO JMK

Linka bezpečí - podpora dětem i rodičům k začátku nového školního roku

S blížícím se začátkem školního roku nabízí Linka bezpečí podporu a pomoc pro děti i rodiče. Telefonickou pomoc nabízí na Rodičovské lince (tel. 606 021 021) i na Lince bezpečí pro děti (tel. 116 111). Další tipy a informace pro děti i rodiče ke zvládnutí startu nového školního roku lze nalézt na https://blog.linkabezpeci.cz/ .

 

Linka bezpečí dále vytvořila sérii podcastů Na tenké Lince" která má za cíl otevřeně mluvit o tématech, se kterými děti a dospívající kontaktují dospělé. Pomoci rodičům, prarodičům a pedagogům nahlédnout do samotné problematiky a představit možnosti řešení. Podcasty jsou koncipovány tak, aby posluchače provedly pomocí dotazů základní problematikou daného tématu, zevrubně nastínily, co a proč se děje a jak dál postupovat. Nový díl je publikován 1x za 14 dnů. Dostupné na https://www.linkabezpeci.cz/sluzby/podcast/.