Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Projekt „Podpora sociálně-právní ochrany dětí na Krajském úřadě Jihomoravského kraje II“ (reg. č. CZ.03.2.63/0.0/0.0./15_007/0003048) je spolufinancován Evropskou unií a je součástí Operačního programu Zaměstnanost.

Logo SPO JMK

Setkání odborníků SPO: Hledání konsensu a doporučení pro posílení českého systému ochrany dětí - pozvánka

Dovolujeme si pozvat odborníky z oboru sociálně - právní ochrany dětí na setkání zástupců Ministerstva práce a sociálních věcí, zaintersovaných institucí a expertů z Jihomoravského, Zlínského kraje a kraje Vysočina, jehož cílem je propojit informované členy českého systému ochrany dětí. Setkání proběhne dne 17.10.2023 v Brně v budově Krajského úřadu Jihomoravského kraje, Cejl 530/73, místnost 117, od 09:00 hodin.

 

Představeny budou výsledky komplexního hodnocení národního systému ochrany dětí, jehož cílem je identifikovat výzvy a příležitosti, jakož i strategie a realizovatelná doporučení pro posílení systému ochrany dětí a pracovníků v sociálních službách. V druhé části setkání budou představeny teze pro reformu systému ochrany dětí v České republice, nad kterými proběhne diskuse.

 

Více informací k programu viz příloha. Svou účast potvrďte, prosím, na emailovou adresu michaela.bezuchova@dobrarodina.cz.Přiložené soubory